جشن شاد نوروزانه همراه کودکان آینده ساز کرمانشاه

جشن شاد نوروزانه همراه کودکان آینده ساز کرمانشاه

به همت نیکوکاران و دردمندان و دغدغه مندان عزیز و همراه موسسه صدای سلامت روز بی نهایت عالی برای کودکان آینده ساز کرمانشاه رقم خورد.

صبح امروز مورخ ۲۶ اسفند ۹۷ با همکاری مرکز حمایت از کودکان کار افق ۱۰۴ کودک از سنین ۶ تا ۱۶ سال که برحسب نیاز اقتصادی خانواده به کار کردن مشغول می باشند گردهم آمدند که با اتوبوس به سمت رستوران نارون الهیه هدایت شدند. بعداز صرف میوه بچه مشغول بازی نام شهر شهرت شدند. در این بین بودند کودکانی که غذای مورد اشاره در بازی فقط با “تخم مرغ” خلاصه می شد و کودکی دیگر “نان” یکی از غذاهایی بود که بیشتر اوقات وعده غدایی خانوادگی اش بود.

بعد از صرف غذا شور و شعف بسیاری در چشمان بچه ها دیده می شد و از خداوند برای بانیان این مراسم طلب رزق و روزی کردند و بعضی هم با شک می پرسیدند آقا اینجا از ما پول نمی گیرند؟؟؟

بعد از صرف غذا آینده  سازان هنر های فردی خود را به نمایش گذاشتند و اهداف خوب خودشان را برای تغییر و تاثیر گزاری بر جامعه بیان کردند ودر نهایت جوایز آنها تقدیم شد.

کودکان کار از ویژه ترین گروه های جامعه هستند که اگر حمایت شوند ودیده و درست هدایت شوند از تاثیر گزار ترین افراد جامعه می شوند. ولی چنانچه طرد یا نادیده گرفته شوند جهت انتقام از اجتماع بی تفاوت، جامعه را دچار خسارت می کنند.

لذا این حمایت شما عزیزان خیلی موثر و ارزشمند می باشد و گامی مهم برای ساختن آینده زیبای شهر کرمانشاه به شمار می رود.

 

جشن شاد 1 نوروزانه کودکان کار 26 اسفند 97 جشن شاد 2 نوروزانه کودکان کار 26 اسفند 97 جشن شاد 3 نوروزانه کودکان کار 26 اسفند 97 جشن شاد 4 نوروزانه کودکان کار 26 اسفند 97 جشن شاد 6 نوروزانه کودکان کار 26 اسفند 97 جشن شاد 7 نوروزانه کودکان کار 26 اسفند 97

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *